CATERING

Smaczne jedzenie to nasza specjalność

Poszukujesz smacznego i sprawdzonego cateringu na imprezy firmowe, rodzinne, plenerowe? Zgłoś się do nas.

WYPOŻYCZALNIA

Największy wybór urządzeń

Olbrzymi wybór urządzeń gastronomicznych. Wszystko co niezbędne do organizacji imprezy.

IMPREZY

Zorganizujemy każdą imprezę

Zapewniamy zaplecze gastronomiczne, pełne wyposażenie organizowanych imprez oraz atrakcje dla małych i dużych.

ANIMACJE

Najlepsze animacje dla dzieciaków

Pociechy zadowolą nie tylko zajęcia manualne i plastyczne, ale również zajęcia ruchowe w plenerze.

catering

Zapewniamy Catering na każdą okazję

Przygotowujemy catering na duże imprezy firmowe, plenerowe oraz małe kameralne uroczystości rodzinne: chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze. Nasze zaplecze pozwala na kompleksową organizację i obsługę imprez plenerowych oraz festynów do 3000 osób.

Dobrze wiemy, że smaczny catering to sposób na udaną imprezę. Lata doświadczeń sprawiły, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy rzesze stałych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi. Naszym klientom oferujemy bogate i sprawdzone menu.

Doradzamy co warto zaserwować gościom, aby jadłospis był dostosowany do charakteru wydarzenia. Nasi wykwalifikowani kucharze przygotowując dania używają świeżych i naturalnych składników, tak by tworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe. Różnorodność dań i ich prezentacja z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom.

Dla naszych klientów przygotowujemy przekąski na ciepło, gorący bufet, zimne przekąski, bar sałatkowy oraz ciasta i desery, jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Naszym atutem są atrakcyjne ceny oraz kompleksowe podejście do klienta.

Od wielu lat jesteśmy cenionymi specjalistami w branży gastronomicznej. Dodatkowo możemy zapewnić wykwalifikowany, sprawny i szybki serwis kelnerski do obsługi imprezy, zaplecze gastronomiczne oraz inne akcesoria do obsługi imprezy. Zamówienia na catering przyjmujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

catering w domu

Imprezy rodzinne z cateringiem i atrakcjami

Czy myśleli Państwo o organizacji imprezy rodzinnej w zaciszu domowego ogrodu? Od wielu lat zajmujemy się nie tylko dostarczaniem pysznego cateringu, ale również kompleksową organizacją imprez rodzinnych. Naszym klientom służymy pomocą, asortymentem wypożyczalni i pomysłami na świetną imprezę. Z nami zorganizujesz: Pierwszą Komunię Świętą, 18 urodziny, imieniny, jubileusze oraz wiele wspaniałych imprez. W naszej ofercie mamy wiele atrakcji takich jak: animacje dla dzieci, urządzenia i sprzęty rekreacyjne a także efektowną przyczepę grillową.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

dania i przekąski

Pyszny catering na każdą okoliczność

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór przystawek, zimny bufet, dania na ciepło, elegancko dekorowane półmiski lokalnych specjałów oraz deski z serami i wędlinami. Catering Lubosz stawia na wysokiej jakości świeże produkty od renomowanych dostawców oraz najwyższą jakośc obsługi.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz