CATERING

Smaczne jedzenie to nasza specjalność

Poszukujesz smacznego i sprawdzonego cateringu na imprezy firmowe, rodzinne, plenerowe? Zgłoś się do nas.

WYPOŻYCZALNIA

Największy wybór urządzeń

Olbrzymi wybór urządzeń gastronomicznych. Wszystko co niezbędne do organizacji imprezy.

IMPREZY

Zorganizujemy każdą imprezę

Zapewniamy zaplecze gastronomiczne, pełne wyposażenie organizowanych imprez oraz atrakcje dla małych i dużych.

ANIMACJE

Najlepsze animacje dla dzieciaków

Pociechy zadowolą nie tylko zajęcia manualne i plastyczne, ale również zajęcia ruchowe w plenerze.

imprezy

Jesteśmy specjalistami od imprez plenerowych

Chciałbyś zorganizować dużą imprezę firmową, ale nie masz pomysłu? Zostaw to firmie Catering Lubosz. Od ponad 15 lat organizujemy pikniki firmowe, imprezy sportowe, festyny. Wszystkie imprezy organizujemy na świeżym powietrzu. Zapewniamy zarówno zaplecze gastronomiczne, jak również liczne atrakcje dla dorosłych oraz animacje dla dzieci.

Planowanie, organizacja i realizacja imprez to nasz żywioł, lubimy zaskakiwać naszych klientów. Posiadamy szeroki wachlarz usług, atrakcji oraz wyposażenia. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele pikników firmowych, imprez sportowych, imprez masowych. Zaplecze rekreacyjne oraz menu dobieramy pod klienta oraz charakter odbywającej się imprezy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie naszych klientów.

Z doświadczenia wiemy, że imprezy plenerowe są świetną okazją do wspólnego biesiadowania i integracji. Dla dorosłych proponujemy bogate zaplecze kulinarne oraz artystyczne. Natomiast dla najmłodszych proponujemy liczne animacje pod okiem wykwalifikowanych pedagogów oraz liczne gry i zabawy sprawnościowe.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

imprezy

Pikniki firmowe

Imprezy plenerowe dla firm organizujemy z pełnym zapleczem gastronomicznym, rekreacyjnym i artystycznym. Każdą imprezę możemy zorganizować w miejscu wskazanym przez klienta lub możemy skorzystać z własnego zaplecza dogodnych lokalizacji.

Każdy event dostosowany jest do potrzeb oraz wieku uczestników. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy tematyczne, które są doskonałym pomysłem na rozrywkę i dostarczają wielu niezapomnianych wspomnień.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

imprezy

imprezy masowe i festyny

Nasze bogate zaplecze estradowo-techniczne, pozwala nam na organizację licznych imprez masowych dla dzieci i dorosłych. Chętnie współpracujemy z domami kultury, gminami, firmami.

Naszym partnerom oferujemy możliwość wynajęcia mobilnej sceny, zorganizowania bogatego zaplecza gastronomicznego, wynajem namiotów i hal namiotowych oraz zorganizowanie licznych atrakcji i pokazów.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

imprezy

imprezy sportowe

W naszej ofercie znajdują się składane trybuny sportowe, które doskonale nadają się na wszelkie imprezy sportowe i masowe.

Naszym klientom możemy zaoferować organizację imprez sportowych z pełnym zapleczem gastronomicznym.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz