CATERING

Smaczne jedzenie to nasza specjalność

Poszukujesz smacznego i sprawdzonego cateringu na imprezy firmowe, rodzinne, plenerowe? Zgłoś się do nas.

WYPOŻYCZALNIA

Największy wybór urządzeń

Olbrzymi wybór urządzeń gastronomicznych. Wszystko co niezbędne do organizacji imprezy.

IMPREZY

Zorganizujemy każdą imprezę

Zapewniamy zaplecze gastronomiczne, pełne wyposażenie organizowanych imprez oraz atrakcje dla małych i dużych.

ANIMACJE

Najlepsze animacje dla dzieciaków

Pociechy zadowolą nie tylko zajęcia manualne i plastyczne, ale również zajęcia ruchowe w plenerze.

Restauracja

Słoneczna przystań

Restauracja Słoneczna Przystań z przyjemnością zorganizuje wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne: chrzty, komunie, śluby, przyjęcia weselne, rocznice ślubów, jubileusze rodzinne, imieniny i urodziny, spotkania i zjazdy rodzinne, stypy. Sale, które dla Państwa przygotowaliśmy, pomieszczą od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Specjalnie udekorowane staną się wspaniałym tłem dla przeżywanej uroczystości. Organizacja uroczystości w naszej restauracji to wysoka jakość obsługi oraz smaczna kuchnia.

Sale bankietowe

Dwie niezależne sale

Do dyspozycji naszych gości oferujemy dwie odnowione i klimatyzowane sale. Mała sala ma powierzchnię 100m2, do dyspozycji gości są dwa ogródki. Duża sala o powierzchni 300m2 dysponuje dodatkowo podestem scenicznym wielkości 20m2. Sale są od siebie niezależne, posiadają osobne zaplecze kuchenne, sanitarne, oddzielne WC. W obu salach mogą jednocześnie odbywać się imprezy bez kontaktu ze sobą.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz

Chrzciny

To wspaniałe i wyjątkowe wydarzenie warto spędzić w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Nasz szef kuchni przygotował kilka wariantów menu na tę ważną uroczystość, możecie Państwo wybrać i cieszyć smakiem ugotowanych przez nas potraw.

Komunia

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Aby pomóc Państwu w przygotowaniu tej ważnej uroczystości polecamy skorzystanie z usług naszego cateringu. Menu oparliśmy o tradycyjne dania kuchni polskiej. Możecie Państwo wybrać jeden z kilku proponowanych przez nas zestawów, lub też skomponować swoje menu. Korzystając z usług naszego cateringu będziecie mogli Państwo celebrować ten ważny dzień bez niepotrzebnych nerwów i przeszkód.

Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz
Catering Lubosz